Суд відмовився арештовувати майно експрезидента Ющенка


Суддя Печерського суду Києва Підпалий відмовив у задоволенні клопотання прокурорів Управління спецрозслідувань щодо арешту майна 4-го президента України Віктора Ющенка у рамках розслідування кримінального провадження щодо незаконного відчуження «Межигір’я» на користь Віктора Януковича.

Про це повідомляє УНІАН зі слів прокурора Управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергія Атаманчука.

Атаманчук зазначив, що вчора у Печерському суді було розглянуто клопотання Управління спецрозслідувань щодо арешту майна Віктора Ющенка, однак суддя В’ячеслав Підпалий відмовив у задоволенні цього клопотання. Мотивація такої ухвали наразі ще невідома, оскільки повного тексту рішення ще немає. Однак прокурор запевнив, що коли рішення буде отримано, воно буде оскаржено в Київському апеляційному суді.

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура звернулась до Печерського районного суду Києва з клопотанням про арешт майна екс-президента України Віктора Ющенка в рамках справи про пособництво колишньому президенту Віктору Януковичу в заволодінні резиденцією «Межигір’я».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/sud-vidmovyvsia-areshtovuvaty-mayno-eksprezydenta-yushchenka-/” Об этом сообщает newslenta.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя